Kazdy z nas nosi w sobie piekno. Cala sztuka polega na tym, by umiec je odkryc.

Éric-Emmanuel Schmitta


699-975-369

Agnieszka Mikina
699-975-369

Agnieszka Juraszek

Gdy nie odbieram - pracuję, proszę o sms, oddzwonię jak tylko będę mogła

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Idealnie podkreśla urodę panny młodej oraz ukrywa jej niedoskonałości (przebarwienia, sińce pod oczami, zaczerwienienia). Jest odpowiednio wyrazisty, by Panna Młoda mogła wyglądać doskonale zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciu. Ważne jest, by pasował do sukni ślubnej, fryzury i dodatków, tworząc spójną całość.

Makijaż ślubny powinien być przede wszystkim trwały, aby przetrwać wielogodzinną zabawę weselną. Profesjonalny makijaż jest trwalszy, dzięki czemu dłużej utrzymuje się na skórze. Korzystam z utrwalaczy marki KRYOLAN, które są bezpieczne i używane w teatrze oraz w telewizji.

W zależności od indywidualnych upodobań klientki mogę wykonać delikatny bądź wyrazisty makijaż, odpowiednio dostosowany do urody panny młodej. Aby Panna Młoda dobrze wyglądała na zdjęciach, nie stosuję zbyt połyskliwych, brokatowych kosmetyków, używam głównie cieni matowych i dodaję planowo trochę połysku co dodaje świeżości makijażowi.

Warto pomyśleć o doklejeniu kilku sztucznych kępek, co doda spojrzeniu wyrazistości i otworzy oko, zwłaszcza jeśli naturalne rzęsy nie są gęste.

Parę dni przed makijażem, można wykonać regulację i hennę brwi. Wyregulowane i uporządkowane są ważnym elementem makijażu.

Makijaż ślubny: 130zł – w cenie- doklejenie kępek rzęs oraz korekta i zmatowienie cery Pana Młodego (jeśli jest obecny w domu Panny Młodej). Czas wykonania ok. 80 minut.
Makijaże osób z otoczenia Panny Młodej: 100złPrzygotuj swoją skórę

Na miesiąc przed ślubem przygotuj swoją skórę, na tak ważny dla Ciebie dzień. Wykonuj 2 razy w tygodniu delikatny peeling, możesz do tego celu użyć zmielonej kawy zmieszanej z mleczkiem lub żelem do mycia twarzy, możesz też użyć płatków owsianych, uprzednio zamoczonych w niewielkiej ilości ciepłej wody/mleka, które nie tylko złuszczą martwe komórki naskórka, ale także złagodzą podrażnienia, nawilżą i odżywią cerę. Co najmniej raz w tygodniu nakładaj na twarz, szyję i dekolt maseczki. Pamiętaj także o systematycznym nawilżaniu skóry. Zapytaj o niezbędne zabiegi (mikrodermabrazja, depilacja, manicure, pedicure, henna z regulacją łuku brwiowego lub inne zabiegi dostosowane indywidualnie do potrzeb skóry panny młodej). Skóra po takich zabiegach będzie wyglądała zdrowo i promieniście a makijaż ślubny będzie utrzymywał się dłużej.

Makijaż próbny

Odpowiednio wcześniej przed ślubem proponuję wykonanie makijażu próbnego. Podczas, którego będzie można ustalić wszystkie najważniejsze kwestie.

Makijaż próbny: 110zł
Czas wykonania ok. 80 minut

Makijaż ślubny Rybnik

Makijaż ślubny Wodzisław

Makijaż ślubny Żory

Makijaż ślubny Jastrzębie

makijaż ślubny Pani Młodej

PORTFOLIO

portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
Kryolan, Revlon, Estee Lauder, MAC
MICARE - Profesjonalny makijaż ślubny, najlepsze kosmetyki, makijażystka, wizażystka
Google+
Agencja reklamy K4ART