Kazdy z nas nosi w sobie piekno. Cala sztuka polega na tym, by umiec je odkryc.

Éric-Emmanuel Schmitta


699-975-369

Agnieszka Mikina
699-975-369

Agnieszka Juraszek

Gdy nie odbieram - pracuję, proszę o sms, oddzwonię jak tylko będę mogła

INNO-ROLLER mezoterapia za pomocą mikronakłuć

Nowa koncepcja pobudzania naturalnej syntezy kolagenu w skórze.

Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny. Aby zwiększyć przenikanie opracowano INNO-ROLLER, wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Pozwala on uzyskać ok. 500.000 mikro-kanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie prawie żadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8% co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.

Mechanizm działania:
Igły nakłuwają naskórek aż do skóry właściwej tworząc mikro-kanały. Zwiększa to diametralnie wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kanały te są otwarte przez około godzinę.

Zalety INNO-ROLLER

 • minimalne ryzyko alergii;
 • nie wywołuje swędzenia ani obrzęku;
 • krótki czas gojenia – ok. 1 dzień;
 • dla każdego typu cery;
 • nie wywołuje wrażliwości skóry na światło;
 • nie powoduje trwałych uszkodzeń skóry;
 • daje bardzo dobre i trwałe efekty.


Porównanie mezoterapii z wykorzystaniem INNO-ROLLER z innymi zabiegami:
Mezoterapia wykonywana za pomocą rollera może być alternatywą zabiegów laserowych dla pacjentów z przeciwwskazaniami do tego zabiegu lub poszukujących zabiegów mniej inwazyjnych.
- INNO-ROLLER tworzy 500.000 kanalików w przeciągu 5 minut aż do warstwy skóry właściwej, co umożliwia głęboką penetrację składników aktywnych. Rezultat ten nie jest osiągalny przy zastosowaniu preparatów bezpośrednio na skórę;
- Zabieg ten jest wykonywany bez usuwania wierzchniej warstwy naskórka, co ma miejsce przy innych zabiegach, dzięki czemu proces gojenia się skóry następuje znacznie szybciej. W wyniku zabiegu zostaje również pobudzona naturalna synteza kolagenu w skórze.

Zabieg polecany jest w celu:

 • niwelowania zmarszczek
 • przywrócenia jędrności skóry
 • usuwania blizn potrądzikowych
 • leczenia rozstępów
 • niwelowania cellulitu
 • wzmocnienia osłabionych i wypadających włosów
 • nawilżenia i zrewitalizowania skóry


Przeciwwskazania:

 • trądzik w stanie ropnym
 • zakażenia wirusowe: brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny
 • zakażenia bakteryjne: liszajec zakaźny, figówka gronkowcowa
 • zakażenia grzybicze
 • trądzik różowaty
 • przeczosy i nadżerki
 • nowotwory skóry, znamiona
 • naczyniaki jamiste
 • skłonność do koleidów
 • zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy ( 2 miesiące przerwy)
 • terapia przeciwtrądzikowa retinoidami ( 3 miesiące przerwy)
 • zmniejszona krzepliwość krwi i zażywanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
 • ciąża i okres karmienia


Postępy w przetwarzaniu materiałów w skali mikro doprowadziły do rozwoju i wprowadzenia urządzeń, które wykorzystują igły o bardzo małych wymiarach, pozwalające dostarczyć substancje aktywne przez skórę za pomocą mikro-kanalików.

Rozwój technik przetwarzania pozwolił uzyskać technologię wytłaczania dysku wraz z igłami, co daje pewność, że żadna z igieł nie zmieni swego położenia w trakcie zabiegu, co może mieć miejsce w przypadku, gdy igły są umieszczone pojedynczo w innym materiale. Technologia INNO-ROLLER umożliwia bezbolesne wprowadzanie w głąb skóry substancji bez potrzeby specjalistycznej wiedzy medycznej.

Igły INNO-ROLLER są na tyle małe i cienkie, że w przypadku stosowania zgodnie z instrukcją nie dają trwałych uszkodzeń skóry.Materiały wykorzystane do produkcji INNO-ROLLER są dobrze tolerowane przez skórę i jak na razie nie wykazały żadnych niepożądanych działań ubocznych.

Mezoterapia może być łączona z mikrodermabrazją i peelingami chemicznymi.


PROPONOWANE ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM INNO-ROLLER


INNO-ROLLER Depitach - Kuracja rozjaśniająca przebarwieniaINNO-ROLLER Depitach zawiera kombinację substancji aktywnych, które działając w warstwach naskórka i skóry właściwej regulują proces melanogenezy.

Składniki aktywne:
Kwas kojowy 1% + niacynamid 1% + fenyloalanina 1% + arbutyna 1% + morwa biała 1% + kwas salicylowy 0.5% + glutation 0.5% + kwas glikolowy 1% + kwas hialuronowy 0.05%

Składniki zawarte w ampułce Depitach zmniejszają nadmierną pigmentację skóry poprzez rozproszenie skupisk melaniny oraz przyśpieszenie regeneracji naskórka ułatwiając w ten sposób eliminację melaniny i pobudzając jednocześnie degradację nadmiernej ilości melanocytów. Wyjątkowe połączenie składników w preparacie sprawia, iż wpływają one bezpośrednio na hamowanie transferu melaniny do keratynocytów.

Częstotlowość:
Jedna sesja początkowa. Kolejne sesje co 7-15 dni.

Koszt pierwszego zabiegu: 250zł
Koszt każdego następnego zabiegu: 90zł
Zabiegi wykonuję na twarzy, szyi i dekolcie.
Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny przed zabiegiem: + 30złINNO-ROLLER Hair Revival - Kuracja wspomagająca porost włosów oraz przeciwdziałająca ich utracieSkładniki aktywne: Siarczan chondroityny 0.00001% + glutation 0.2% + ATP 0.025% + peptydy miedzi 0.0001% + kompleks Anti Hair Loss 0.05% + adenozyna 0.01% + cynk 0.008% + aminophyllina 0.05% + kwas azelainowy 0.0018% + wit. B6

INNO-ROLLER Hair Revival to bardzo skuteczny i efektywny produkt wpływający na porost włosów i zapobiegający ich wypadaniu. Peptydy miedzi poprawiają mikrocyrkulację naczyń włosowatych i hamują tzw. 5α reduktazę czyli enzym aktywujący DHT, który jest odpowiedzialny za wypadanie włosów. INNO-ROLLER Hair Revival zwiększa gęstość włosów i zapewnia wystarczającą ilość substancji odżywczych dla torebek włosowych (cebulek włosów). Stosowanie aktywnych składników na podstawę mieszka włosowego wpływa na wyrastanie zdrowszych włosów oraz wydłużenie fazy wzrostu w cyklu życia włosa.

Częstotliwość:
Jedna sesja początkowa. Kolejne sesje co 7-15 dni.

Koszt pierwszego zabiegu: 250zł
Koszt każdego następnego zabiegu: 80złINNO-ROLLER Hyal - Kuracja intensywnie nawilżająca i odmładzającaPreparat INNO-ROLLER Hyal zapobiega powstawaniu oznak starzenia się skóry oraz hamuje procesy utleniania.

Składnik aktywny: kwas hialuronowy 1.0 %

Preparat jest zalecany w celu odbudowy uszkodzonego naskórka, zwiększenia poziomu nawilżenia oraz spłycenia zmarszczek. Głównym składnikiem preparatu jest kwas hialuronowy. Jest to biopolimer należący do glikozaminoglikanów. Kwas hialuronowy wypełnia przestrzenie pomiędzy włóknami kolagenu tworząc polimerowe sieci. W tkankach macierzy zewnątrzkomórkowej głównie wpływa na utrzymanie odpowiedniego uwodnienia tkanek. Nawet rozcieńczone roztwory tego surowca tworzą na powierzchni skóry trwały film, zabezpieczający warstwę rogową naskórka nie tylko przed utratą wody, ale także przed dzianiem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Częstotliwość:
Jedna sesja początkowa. Kolejne sesje co 7-15 dni.

Koszt pierwszego zabiegu: 250zł
Koszt każdego następnego zabiegu: 90zł
Zabiegi wykonuję na twarzy szyi i dekolcie.
Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny przed zabiegiem: + 30złINNO-TDS Forming - zabieg napinająco – ujędrniającyPreparat posiada silne właściwości napinająco-ujędrniajace, ma szczególne zastosowanie w terapiach liftingujacych. Spłyca zmarszczki, przywraca właściwe napięcie i elastyczność skóry, poprawia jej teksturę. Skuteczny również jako zabieg zmniejszający rozstępy.

Składniki aktywne:
DMAE + Krzem + Kwas liponowy + Cynk

Wskazania główne:
Zwiotczała skóra twarzy i ciała, fałdy, zmarszczki, skóra zniszczona szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Protokół zastosowania:
Twarz:
•1 sesja szokowa
•1 sesja po 2 tygodniach
•1 sesja w miesiącu przez 4-6 kolejnych miesięcy
•1 sesja podtrzymująca co 3 do 6 miesięcy
Ciało:
•1 sesja tygodniowo przez miesiąc
•1 sesja co 2 tygodnie przez 2 miesiące
•1 sesja co miesiąc przez 3 miesiące
•1 sesja podtrzymująca co 3 do 6 miesięcy


Koszt pierwszego zabiegu: 250zł
Koszt każdego następnego zabiegu: 90złINNO-TDS Cynara - zabieg wyszczuplający, antycellulitowyWyciąg z karczocha zwyczajnego- wpływa na metabolizm glukozy i lipidów. Karczoch przyspiesza procesy usuwania szkodliwych produktów przemiany materii poprzez zwiększenie wydzielania moczu, łatwiejsze utlenianie związków cukrowych a także zmniejszenie poziomu związków tłuszczowych i cholesterolu we krwi. Działa oczyszczająco na organizm. Dzięki temu posiada działanie silnie modelujące sylwetkę oraz działanie antycellulitowe.

Składnik aktywny:
Wyciag z karczocha

Wskazania główne:
Cellulit, złogi lipidowe

Koszt pierwszego zabiegu: 250zł
Koszt każdego następnego zabiegu: 80 - 90zł


Protokół zastosowania
Ciało:
•1 sesja tygodniowo przez miesiąc
•1 sesja co 2 tygodnie przez 2 miesiące
•1 sesja co miesiąc przez 3 miesiące
•1 sesja podtrzymująca co 6 miesięcyINNO-TDS Carnitin - zabieg wyszczuplającyGłówną funkcją karnityny jest udział w przemianie tłuszczów. Karnityna umożliwia transport kwasów tłuszczowych do miejsca ich rozkładu (mitochondrii komórek) gdzie zostają one zamienione w pożyteczną energię. Ponadto karnityna działa jako regulator w dotlenianiu kwasów tłuszczowych i w całej przemianie tlenowej, dlatego skutecznie zwiększa efektywność przemiany tłuszczu i eliminuje negatywny wpływ kwasu mlekowego przy wysiłku (redukuje jego akumulację). Wspomaga również ochronę tkanek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Preparat ma szczególne zastosowanie w zabiegach zwalczających złogi lipidowe i lokalne otłuszczenia. Przyśpiesza redukcję tkanki tłuszczowej jak również ogranicza tworzenie i magazynowanie tłuszczu w organizmie.

Składnik aktywny:
Karnityna

Wskazania główne:
Nierównomierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej, złogi lipidowe.

Koszt pierwszego zabiegu: 250zł
Koszt każdego następnego zabiegu: 90zł


Protokół zastosowania
Ciało:
•1 sesja tygodniowo przez miesiąc
•1 sesja co 2 tygodnie przez 2 miesiące
•1 sesja co miesiąc przez 3 miesiące
•1 sesja podtrzymująca co 6 miesięcy

Efekt widocznego napięcia i odżywienia skóry widoczny jest już po jednym zabiegu. Aby uzyskać trwałe rezultaty terapii należy wykonać serię 4-8 zabiegów w zależności od okolicy ciała. Odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi sesjami dobierany jest indywidualnie.
Czas zabiegu: 30 – 90 minut.PORTFOLIO

portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
Kryolan, Revlon, Estee Lauder, MAC
MICARE - Profesjonalny makijaż ślubny, najlepsze kosmetyki, makijażystka, wizażystka
Google+
Agencja reklamy K4ART