MICARE mobilna kosmetyczka

MAKIJAŻ

ZABIEGI KOSMETYCZNEKliknij "Lubię to". Będziesz informowany o wszystkich aktualnych promocjach i wydarzeniach związanych z działalnością MICARE.

699-975-369

Agnieszka Mikina

Gdy nie odbieram - pracuję, proszę o sms, oddzwonię jak tylko będę mogła

Makijaż ślubny

makijaż ślubny Makijaż ślubny łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Idealnie podkreśla urodę panny młodej oraz ukrywa jej niedoskonałości (przebarwienia, sińce pod oczami, zaczerwienienia). Jest odpowiednio wyrazisty, by Panna Młoda mogła wyglądać doskonale zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciu. Ważne jest, by pasował do sukni ślubnej, fryzury i dodatków, tworząc spójną całość.

Makijaż ślubny powinien być przede wszystkim trwały, aby przetrwać wielogodzinną zabawę weselną. Profesjonalny makijaż jest trwalszy, dzięki czemu dłużej utrzymuje się na skórze.

W zależności od indywidualnych upodobań klientki mogę wykonać delikatny bądź wyrazisty makijaż, odpowiednio dostosowany do urody panny młodej. Aby Panna Młoda dobrze wyglądała na zdjęciach, nie stosuję zbyt połyskliwych, brokatowych kosmetyków, używam głównie cieni matowych i dodaję planowo trochę połysku co dodaje świeżości makijażowi.

Warto pomyśleć o doklejeniu kilku sztucznych kępek, co doda spojrzeniu wyrazistości i otworzy oko, zwłaszcza jeśli naturalne rzęsy nie są gęste.

Parę dni przed makijażem, można wykonać regulację i hennę brwi. Wyregulowane i uporządkowane są ważnym elementem makijażu.

Makijaż ślubny: 110zł – w cenie- doklejenie kępek rzęs oraz korekta i zmatowienie cery Pana Młodego (jeśli jest obecny w domu Panny Młodej). Czas wykonania ok. 95 minut.
Makijaże osób z otoczenia Panny Młodej: od 60zł

Przygotuj swoją skórę

Na miesiąc przed ślubem przygotuj swoją skórę, na tak ważny dla Ciebie dzień. Wykonuj 2 razy w tygodniu delikatny peeling, możesz do tego celu użyć zmielonej kawy zmieszanej z mleczkiem lub żelem do mycia twarzy, możesz też użyć płatków owsianych, uprzednio zamoczonych w niewielkiej ilości ciepłej wody/mleka, które nie tylko złuszczą martwe komórki naskórka, ale także złagodzą podrażnienia, nawilżą i odżywią cerę. Co najmniej raz w tygodniu nakładaj na twarz, szyję i dekolt maseczki. Pamiętaj także o systematycznym nawilżaniu skóry. Zapytaj o niezbędne zabiegi (mikrodermabrazja, depilacja, manicure, pedicure, henna z regulacją łuku brwiowego lub inne zabiegi dostosowane indywidualnie do potrzeb skóry panny młodej). Skóra po taki zabiegach będzie wyglądała zdrowo i promieniście a makijaż ślubny będzie utrzymywał się dłużej.

Makijaż próbny

Odpowiednio wcześniej przed ślubem proponuję wykonanie makijażu próbnego. Podczas, którego będzie można ustalić wszystkie najważniejsze kwestie.

Makijaż próbny: 80zł
Czas wykonania ok. 90 minut

Makijaż ślubny Rybnik, Makijaż ślubny Wodzisław, Makijaż ślubny Żory, Makijaż ślubny Jastrzębie

firmy